Infolinia / Zamówienia telefoniczne: 500-600-978

Twój koszyk jest pusty

maślan sodu
astaksantyna sklep kup
witamin.pl darmowa dostawa
ashwagandha ksm-66
cynk i selen
witamina d3

Podobnie jak nasi klienci, wiemy, w jaki sposób odpowiednie odżywianie może pomóc człowiekowi lepiej funkcjonować, myśleć szybciej, żyć zdrowiej i czuć się wspaniale każdego dnia, dlatego projektujemy i formułujemy własne produkty oparte na bieżących badaniach i nauce.
Z pokolenia na pokolenie ludzie żyją dłużej, a jednocześnie stają w obliczu rosnącej presji współczesnego życia, uważamy i wierzymy, że trzeba podejmować wysiłki, aby zoptymalizować rozpiętość zdrowia, żyjąc nie tylko dłużej, ale także witalnością bo dobry apetyt to jeden z elementów naszego życia.

Odżywianie odgrywa kluczową rolę w opiece zdrowotnej, ale niezmiennie wymaga dbałości o dietę bardziej niż podstawowe RDA. Nasz asortyment witamin, minerałów, aminokwasów, enzymów, ekstraktów ziołowych, probiotyków i innych składników optymalnie wykorzystuje cenne właściwości składników, aby zmaksymalizować skuteczność, zapewniając wartość za rozsądną cenę, bez kompromisów w zakresie usług i jakości.

Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie przy podejmowaniu decyzji o tym, gdzie kupić suplementy, dlatego sklep Witamin.pl angażuje się w zapewnienie jakości, która leży u podstaw każdego procesu sprzedaży.
Wszystkie składniki pochodzą od zaufanego źródła, gdzie każda partia jest testowana, aby potwierdzić i przeanalizować wszystko pod kątem dodatków, zafałszowań, metali ciężkich i bakterii, gwarantujemy jakość od samego początku.
Wybór składnika jest równie ważny, przy użyciu chelatowanych minerałów, bioaktywnych witamin, standaryzowanych ekstraktów i opatentowanych związków, wszędzie tam, gdzie to możliwe. Składniki są następnie przetwarzane przez firmę posiadającą certyfikat ISO, stosującą wytyczne GMP, w czystym i sterylnym obiekcie, aby zapobiec zanieczyszczeniu. Każda partia jest rejestrowana i w pełni identyfikowalna oraz obsługiwana przez przeszkolonych, posiadających kwalifikacje pracowników.
Wszystkie gotowe produkty prezentują przejrzyste informacje o wartości odżywczej, składniki, masę pierwiastków mineralnych i aktywną zawartość ekstraktów.

Posiadamy 20 letnie doświadczenie
Gwarancja czystości naszych produktów bez żadnych domieszek
Gwarancja świeżości produktów ekologiczne opakowanie z możliwością każdorazowego zamknięcia
Importujemy produkty bezpośrednio od producenta, bez pośredników
Każde zamówienie traktujemy priorytetowo i dbamy by przesyłka była odpowiednio spakowana
Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie
Wszystkie nasze produkty są w 100% oryginalne, gwarantujemy najwyższą jakość

O firmie Forest Vitamin:

Jakość i bezpieczeństwo

Poważnie podchodzimy do jakości, stosując składniki, które są bezpieczne i wolne od zanieczyszczeń, etykiety, które są jasne i poprawne oraz korzystając z dostawców i partnerów posiadających certyfikat ISO.

Jesteśmy Firmą dbającą o najwyższy poziom sprzedawanych przez nas  produktów oraz maksymalną satysfakcję Klientów. Zachowanie najwyższych standardów jakości jest możliwe dzięki wdrożeniu, utrzymaniu i ciągłym doskonaleniu skuteczności Systemu Zarządzania Jakością. Proces produkcji sprzedawanych przez nas produktów przebiega z zachowaniem zasad HACCP oraz standardów GMP.

 

Numer wpisu GREAT MASS S.C. do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Głównego Inspektoratu Sanitarnego HŻ.P.573/0606/2021

Innowacja

Nauka stale ewoluuje, wiemy więcej o żywieniu, biologii, ćwiczeniach i chorobie. ​Aktualizujemy wiedzę o najnowsze badania i jeśli to możliwe, i bezpieczne, wprowadzamy ich wyniki do nowych produktów i receptur.

Moc

Nasze suplementy zawsze zawierają to, co jest na etykiecie, w sile, która jest skuteczna i bezpieczna. Wszystkie produkty powinny zapewniać zamierzony efekt, przyczyniając się do poprawy zdrowia, dobrego samopoczucia i wzrostu wydajności.

Wartość pieniądza

Utrzymanie dobrej jakości żywienia w przystępnej cenie. Nie jesteśmy i nie będziemy najtańsi. Nie będziemy używać gorszych substytutów, niskiej zawartości składników aktywnych, w celu nieuczciwego konkurowania i oszukiwania klientów.

Satysfakcja klienta

Jesteśmy firmą, która umożliwia pracownikom rozwój na rzecz naszej misji i wartości. Podejmujemy współpracę z dostawcami w celu zapewnienia jakości produktów oraz gromadzenia informacji zwrotnych od klientów w celu zapewnienia ciągłej poprawy pracy w kierunku całkowitej satysfakcji klienta.

O Oxford Vitality

Firma Oxford Vitality z siedzibą w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii specjalizuje się w produkcji bardzo dobrej jakości suplementów diety w rozsądnych cenach.

Firma oferuje klientom produkty najwyższej jakości, bez fałszywych roszczeń i ozdobnych opakowań. Stosuje naturalne składniki i najsurowsze wytyczne przy produkcji suplementów.
Duży nacisk kładzie się na jakość produktów i usług.

Produkty są oferowane w konkurencyjnych cenach.

Produkcja odbywa się w zatwierdzonym zakładzie w Oxfordshire. Zakład jest zatwierdzony w FSA (Food Standards Agency) i MHRA (Medicines and Healthcare product Rregulatory Association)

Producent zapewnia o jakości swoich produktów. Rygorystyczne systemy zarządzania jakością zostały opracowane we współpracy z dostawcami surowców.
Te systemy zarządzania działają na zasadzie ostrożności oraz są wspierane przez szereg kontroli i testów produktów . Dostawcy muszą również spełniać szereg warunków jakości, ochrony środowiska i norm.

Wszystkie suplementy diety Oxford Vitalityobjęte są rygorem Dobrej Praktyki Wytwarzania. Są to przepisy ustanawiające standard dla metod, pomieszczeń i kontroli stosowanych w procesie wytwarzania, pakowania i magazynowania produktów leczniczych, spożywczych w celu zapewnienia produktom właściwego poziomu jakości zgodnego z ich przeznaczeniem.

Firma Oxford Vitality stała się jednym z wiodących producentów naturalnych witamin i suplementów odżywczych w sektorze zdrowej żywności.
Wszystkie produkty Oxford Vitality są ekologiczne wolne od GMO.

Odznaka Opineo
O nas | Koszty dostawy | Polityka prywatności | Współpraca
Opinie o witamin.pl na Opineo.pl